Magello.pl może należeć do Ciebie

Stwórz silną markę, by sprzedawać więcej i drożej

Jesteś zainteresowany Magello.pl ?
Zadzwoń 573 123 800
Napisz info@chwytliwa.pl

Sprawdź 100+ pomysłów na nazwę dla firmy, marki, strony, sklepu internetowego:

Zobacz 100+ pomysłów

Co Ci da dobry adres www?

Adres strony jest tysiące razy wpisywany na klawiaturze, wymawiany i dyktowany

Towarzyszy każdej reklamie, wizytówce, jest widoczny w poczcie e-mail i na szyldzie

Może wspomóc albo utrudnić sprzedaż Twoich produktów i usług

Klienci w naturalny sposób odrzucają słabe adresy, jak e-nazwafirmy24.com.pl

Sprzedawaj więcej i drożej z charakterystyczną nazwą i renomowanym adresem Magello.pl

Dlaczego Magello.pl ?

Nazwa Magello jest charakterystyczna i ma fantastyczne brzmienie. Marka ta będzie dobrze odbierana zarówno przez Polaków, jak i osoby z zagranicy. Nadaje się dla start-upu, agencji interaktywnej, sklepu internetowego ze sprzętem turystycznym, firmy usługowej, szkoły, biura podróży i nie tylko.

Pomysł na Magello zrodził się dzięki inspiracji postacią hiszpańskiego żeglarza, odkrywcy i podróżnika Magellana, który jako pierwszy opłynął Ziemię. Wywołuje to skojarzenia z odwagą, odkrywaniem, nauką, podróżowaniem, geografią, egzotyką i przygodą. To mocne i pozytywne skojarzenia, które wpłyną na wizerunek marki w oczach klienta i wzmocnią siłę każdej reklamy.

Marka Magello.pl jest czytelna, nowoczesna i łatwa do zapamiętania. Nie trzeba jej odmieniać przez przypadki. Niewiele nazw posiada wszystkie te cechy.

1 900 000 nazw zostało już zajętych

W Polsce standardem są nazwy z zakończeniem .pl (Onet.pl, Allegro.pl, Merlin.pl, Gazeta.pl). Zarejestrowano już ponad 1 900 000 takich adresów. Trudno znaleźć wolną nazwę, która będzie równocześnie atrakcyjna. Dlatego warto skorzystać z gotowej. Dzięki temu oszczędzisz czas i od razu zyskasz wizerunek wiarygodnej, renomowanej firmy.